Energiamarmelaad, mis viib sind piiridest kaugemale.
Maximeeri oma sooritust pikaajaliste, kõrge intensiivsusega vastupidavustegevuste ajal, et ületada oma piirid.
Selle eesmärgi täidab täiesti uus Enervit C2:1PRO sari, mis on loodud koostöös Equipe Enervit ja tipp UCI World Tour meeskondadega, Trek Segafredo ja UAE Team Emirates, et rahuldada kõige arenenumate sportlaste spetsiifilisi vajadusi.
Iga toode sisaldab uuenduslikku valemit, mis ühendab glükoosi ja fruktoosi 2:1 suhtes, võimaldades kehal tarbida üle 60 g süsivesikuid tunnis ja ületada 90 g, et toetada tippsooritust, samal ajal vähendades soolestiku stressi riske.
Enervit C2:1 marmelaad Carbo on eksklusiivne želee, mis sisaldab glükoosi ja fruktoosi 2:1 suhtes, võimaldades tarbida üle 90 g tunnis.
See on ainulaadne, kuna ühendab ideaalselt batoonide tüüpilise närimise ja geeli kergesti tarbitavuse.
Närimine ja neelamine ei ole probleem isegi intensiivse füüsilise aktiivsuse ajal, tänu selle valemile mis ootab patenti.
Maksimaalne tõhusus treeningute ja võistluste ajal
Tehniliselt kõrgetasemeline ja innovatiivne, lihtsasti tarbitav ja mitmekülgne, pakub see iga 50 ml pakendi kohta 30 g süsivesikuid.
Tänu nendele eripäradele on Enervit C2:1 marmelaad Carbo ideaalne abivahend kõrge intensiivsusega treeningutel ja võistlustel, kui pead endast kõik andma.
Soovid selle potentsiaali maksimaalselt ära kasutada? Kombineeri see teiste Enervit C2:1PRO sarja toodetega, et luua oma personaalne Enerviti toitumissüsteem.