E-pood

Enervit spordijoogipulber Isocarb 2:1 650g

18.60 

Professionaalsete sportlastega koostöös loodud spordijook
– Kiire energia
– Uuenduslik isotooniline koostis
– Maltodekstriini ja fruktoosi baasil vahekorras 2:1
– Ideaalne intensiivseteks ja pikemateks pingutusteks, mis kestavad üle 3h
– Maheda sidruni maitsega

 

13 laos

Jook, mis muudab mängureegleid!
Sisend sellise toote valmistamiseks tuli kahelt parimalt UCI World Touri meeskonnalt Trek Segafredo ja UAE Team Emirates, sportlaste vajadusest säilitada valitud süsivesikute tarbimine pidevalt kõrgel tasemel. Tihe koostöö võimaldas välja töötada selle ülitehnilise valemi, mis põhineb AGENANOVA® maltodekstriinil DE1 ja fruktoosil, vahekorras 2:1.

ISOCARB 2:1 energiajoogi * pulber aitab teil oma jõudlust parandada – tänu uuendusliku süsivesikute segule.

See segu võimaldab teie kehal tarbida kuni 90g süsivesikuid tunnis, mis on palju rohkem kui 60g/tunnis, mida organism saab omandada puhtalt.

2 lusikatäit 500 ml vees = 60g süsivesikuid
3 lusikatäit 750 ml vees = 90g süsivesikuid
Ei sisalda värvaineid, kunstlikke maitseaineid ja magusaineid.
Vähendatud magusus, mahe maitse, madal osmolaarsus.

* Vitamiin B1 aitab kaasa normaalsele energiavahetusele.
Süsivesikute lahused aitavad treenitud täiskasvanutel parandada füüsilist jõudlust intensiivse ja pikaajalise treeningu ajal.

Miks kasutada Isocarb 2:1 treeningu ja võistluse ajal?
Kui tahad ületada oma piire, vajad toodet mis aitab seda teostada. Kui olete täisgaasil pedaalinud rohkem kui 3 tundi, on soovitatav tarbida rohkem kui 60g süsivesikuid tunnis. Enervit Isocarb 2:1 eksklusiivne süsivesikute segu (2/3 osa maltodekstriini AGENANOVA ja 1/3 fruktoosi) võimaldab teil võtta kuni 90g süsivesikuid tunnis.
Kombineeri seda teiste Enerviti sarja toodetega, et luua oma eesmärkidele suunatud toitumisstrateegia.

Kasutamine
Isotoonilise süsivesikutepõhise joogi valmistamiseks on soovitatav annus 2 mõõtelusikatäit 500 ml pudelis (vastab 60g süsivesikutele) iga tegevustunni kohta. Selline jook on B1-vitamiini allikas, mis aitab kaasa normaalsele * energiavahetusele. Seda toodet tuleks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi osana.

Koostisained
Maltodekstriin DE1 AGENANOVA® (66%) – Fruktoos (31%) – Hape: sidrunhape – Naatriumkloriid – Looduslik sidrunimaitseaine – Tiamiinvesinikkloriid. Võib sisaldada PIIMA, SOJAUBE, MUNA.

Sulle võib meeldida ka…